skip to Main Content

Silni naturalnie z udziałem naszych zawodników i zawodniczek

W ubiegłą niedzielę odbyła się gra terenowa „Silni NATURAlnie” pod patronatem K.S.Pogoń Ruda Śląska oraz Lasów Państwowych. Gra przeplatana była zadaniami sportowo-rekreacyjnymi jak i edukacyjnymi prezentującymi siły natury odradzającej się na byłych terenach przemysłowych. Mimo niesprzyjającej pogody na stanowiskach zjawiło się sporo grup. Zabawa była przednia, do zadań należało m.in. strzelanie do celu z broni lub ułożenie słów związanych z lasem z dużych liter przypominających scrabble.
Po wykonanych zadaniach był czas na ciepły posiłek. Można było zasmakować kiełbasy z ogniska, napić się ciepłej herbaty a dla najmłodszych jako prezent pojawiła się wielka skrzynia ze słodyczami. Zwycięzcy otrzymali vouchery na grę w paintball, trening na symulatorze jazdy terenowej oraz 2 przejazdy samochodem terenowym. Oczywiście była też grupa, która na początku wyzwania zadeklarowała wygraną w konkursie, a co się okazało? …ps. Kto nie brał udziału, niech żałuje
.
Klasyfikacja końcowa
.
.
.
.
.
.
.

 

Latest Articles
2024-06-20

Zakończenie sezonu 2023/24

Dzień dobry. Przypominamy, że w najbliższą niedzielę w godzinach 9:00-15:00 organizujemy zakończenie sezonu dla wszystkich naszych zawodniczek i zawodników wraz…

2024-06-20

Otwarte Mistrzostwach Młodzików o Puchar Wójta Gminy Klucze

15.06. 2024 Zapaśniczy Klub, KS Pogoń Ruda Śląska brał udział w Otwartych Mistrzostwach Młodzików o Puchar Wójta Gminy Klucze Najlepiej…

2024-06-19

Projekt 2 ligi kobiet w Rudzie Śląskiej

W towarzyski turnieju zorganizowanym przez nasz klub nasze seniorki zajęły drugie miejsce. Projekt 2 ligi kobiet w Rudzie Śląskiej ma…

Subscribe To Our Newsletter

Don't get left out of the loop, make sure you subscribe to our newsletter below so you can be notified of our latest insights, tips, tutorials, sales and more!

Discussion

This Post Has 0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top
Facebook
Facebook