skip to Main Content

Nasze dziewczynki grają w Jr. NBA jako Dallas Mavericks

Turniej JR.NBA GIRLS w Rudzie Śląskiej

Za nim zaczniemy krótką relację z turnieju, chcieliśmy w imieniu klubu podziękować RODZICOM Dziewczynek którzy jak zwykle stanęli na wysokości zadania, przygotowując poczęstunek dla zawodniczek i ich trenerów, prowadzącym turniej Janusz Pazur Piotr Krawczyk Nikola Nowak organizatorom Jr. NBA Polska oraz fotografowi Robert Ruda. Wam wszystkim dziękujemy za wsparcie, poświęcony czas oraz zaangażowanie gdyby nie wy nie było by nas   Czas na krótką relację z turnieju. Wszystkie drużyny zostały przywitane na naszej hali w gorącej atmosferze, na wyjście zawodniczek zostały przygotowane pokazy świateł, zimne ognie oraz gorące oklaski widowni. 3/4 Pierwszego mecz z Phoenix Suns zagraliśmy rewelacyjnie jednak później zabrakło sił oraz doświadczenia ( większość zespołu stanowią młodsze zawodniczki). Drugi mecz z Minnesota Timberwolves to walka walka i cały czas walka naszych podopiecznych. Cały czas graliśmy jak równi z równym przegrywając mecz jedynie 8 punktami. Ostatni mecz z faworytkami po mistrzostwo czyli Golden State Warriors nie poszedł po naszej myśli mimo ogromnych starań dziewczyn. Dziewczynki przegrały znaczną ilością punktów. Jednak cieszymy się z postępów tego zespołu i uważamy że już w następnym sezonie będzie dużo niespodzianek

FOTO KURIAN CZ.1
FOTO KURIAN CZ 2

Skład dziewczynek na turnieju
– Kroker Laura (rocznik 2011)
– Amelia Prus (rocznik 2011)
– Oliwia Rusak (rocznik 2011)
– Laura Urban (rocznik 2011)
– Maria Jeziorska (rocznik 2012)
– Antonina Tracz (rocznik 2012)
– Pola Pazur (rocznik 2012)
– Lena Lubska (rocznik 2012)
– Alicja Kadłubska (rocznik 2012)
– Viktora Popa (rocznik 2012)
– Dominika Skorupka (rocznik 2012)
– Zofia Sobol (rocznik 2012)
– Emilia Kamińska (rocznik 2013)
– Zuzanna Skuła (rocznik 2013)
– Maja Szabatowska (rocznik 2014)
– Klaudia Olaszewska (rocznik 2014)
– Iga Nowak (rocznik 2014)
– Weronika Macioszek (rocznik 2014)
Wszystkie te dziewczynki spisały się na medal

 

 

Latest Articles
2024-06-20

Zakończenie sezonu 2023/24

Dzień dobry. Przypominamy, że w najbliższą niedzielę w godzinach 9:00-15:00 organizujemy zakończenie sezonu dla wszystkich naszych zawodniczek i zawodników wraz…

2024-06-20

Otwarte Mistrzostwach Młodzików o Puchar Wójta Gminy Klucze

15.06. 2024 Zapaśniczy Klub, KS Pogoń Ruda Śląska brał udział w Otwartych Mistrzostwach Młodzików o Puchar Wójta Gminy Klucze Najlepiej…

2024-06-19

Projekt 2 ligi kobiet w Rudzie Śląskiej

W towarzyski turnieju zorganizowanym przez nasz klub nasze seniorki zajęły drugie miejsce. Projekt 2 ligi kobiet w Rudzie Śląskiej ma…

Subscribe To Our Newsletter

Don't get left out of the loop, make sure you subscribe to our newsletter below so you can be notified of our latest insights, tips, tutorials, sales and more!

Discussion

This Post Has 0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top
Facebook
Facebook