skip to Main Content

XIII Memoriał M. Smętka U15 Tarnów 7-8.10.2023

W dniach 7-8.10 drużyna U15M pod wodzą trenera Radosława Pyplok rozgrywała turniej w Tarnowie i wywalczyli miejsce na podium. Krótkie streszczenie zmagań chłopaków.

Pierwszy mecz zagraliśmy z drużyną gospodarzy czyli MUKS 1811 Tarnów. Początek meczu nie szedł po naszej myśli gdyż podejmowaliśmy bardzo złe decyzje co skutkowało automatycznie kontrami ze strony przeciwnika. Po bardzo traumatycznej pierwszej połowie gdzie momentami przegrywaliśmy 25 punktami schodzimy do szatni z stratą 14 punktową. Początek 3 kwarty to coś co uwielbiamy oglądać czyli agresywna gra i w obronie i w ataku. Niwelujemy straty do zaledwie 4 punktów i znów horror. Brak koncentracji, brak trafiania sam na sam skutkuje, że przegrywamy mecz 50:74. Kolejny mecz z PTG Sokół Łańcut to taki sam scenariusz przegrywamy, wyrównujemy i brak koncentracji ale najbardziej bolało nietrafione kosze sam na sam a było ich mnóstwo. Przegrywamy kolejny mecz 50:32

Drugi dzień turnieju idzie po naszej myśli wygrywamy pierwszy mecz z UNIA MUKS 1811 Tarnów II 50:74 i walczymy z TS Wisła Kraków mecz przez pierwszą połowę zapowiada się ciekawie gdyż schodząc do szatni mamy remis i nic tylko walczyć. 3 kwarta to już umiejętne rozgrywanie akcji, nasi wysocy Tymon, Arsen, Mateusz w tym meczu zrobili swoją robotę dominując na desce i trafiając wszystko co się dało. WYGRYWAMY mecz o brąz 64:47 i cieszymy się z brązu.

Kolejność końcowa
1 PTG SOKÓŁ Łańcut 4 zw 0 por
2 MUKS 1811 UNIA Tarnów 3 zw por 1
3 KS POGOŃ Ruda Śląska 2 zw 2 por
4.TS WISŁA Kraków 1 zw 3 por
5.MUKS 1811 UNIA II Tarnów 0 zw 4 por

MVP drużyny – Arsen Shapoval

W imieniu klubu gratulujemy drużynie i liczymy na więcej medali  DO BOJU POGOŃ

WIĘCEJ O TURNIEJU NA STRONIE SKMBASKET

 

.

Latest Articles
2024-06-20

Zakończenie sezonu 2023/24

Dzień dobry. Przypominamy, że w najbliższą niedzielę w godzinach 9:00-15:00 organizujemy zakończenie sezonu dla wszystkich naszych zawodniczek i zawodników wraz…

2024-06-20

Otwarte Mistrzostwach Młodzików o Puchar Wójta Gminy Klucze

15.06. 2024 Zapaśniczy Klub, KS Pogoń Ruda Śląska brał udział w Otwartych Mistrzostwach Młodzików o Puchar Wójta Gminy Klucze Najlepiej…

2024-06-19

Projekt 2 ligi kobiet w Rudzie Śląskiej

W towarzyski turnieju zorganizowanym przez nasz klub nasze seniorki zajęły drugie miejsce. Projekt 2 ligi kobiet w Rudzie Śląskiej ma…

Subscribe To Our Newsletter

Don't get left out of the loop, make sure you subscribe to our newsletter below so you can be notified of our latest insights, tips, tutorials, sales and more!

Discussion

This Post Has 0 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back To Top
Facebook
Facebook